BĚŽECKÝ ZÁVOD
ZLATÁ STEZKA
Výsledková listina 2019
Výsledková listina 2019

Kategorie M1

Pořadí Startovní
č.
Jméno Příjmení Datum narození Klub Umístění v kategorii Poznámka Kategorie Čas
1 86 Jan Kreisinger 1984 SK Studenec 1   M1 51:59 min.
3 48 Lukáš Studnař 1989 Veselí nad Lužnicí 2   M1 55:03 min.
4 1 Christoph Friedl 1987   3   M1 55:18 min.
6 46 Lukáš Rokl 1987 Jiskra Třeboň 4   M1 56:00 min.
8 71 Jirko Schöttl 1988 SV Zentina 5   M1 57:14 min.
10 3 Lukáš Tibitanzl 1982 JH Cycling 6   M1 57:52 min.
11 4 Andreas Balzer 1989 LV Deggendorf 7   M1 58:34 min.
15 31 Horst Grabmeier 1983 LG Wolfstein 8   M1 1:00:05 hod.
18 73 Štěpán Vondráček 1980 SK 4Dvory 9   M1 1:01:31 hod.
19 64 Jerguš Jančúch 1980 Cyklo Jiřička 10   M1 1:01:52 hod.
21 60 Alexander Windpassinger 2001 WSV DJK Rastbüchel 11   M1 1:02:27 hod.
22 50 Martin  Gyürüsi 1985 Veselí nad Lužnicí 12   M1 1:02:36 hod.
23 58 Tomáš Hájek 1991 Čtvrteční klub 13   M1 1:02:51 hod.
28 83 Martin  Pulkrábek 1980 Zlatokop 14   M1 1:04:23 hod.
31 68 Michael Haydn 1989 DJK-SG Schönbrunn 15   M1 1:05:13 hod.
50 69 Pavel Brož 1983   16   M1 1:11:14 hod.
57 13 Jess Váchů 1997   17   M1 1:12:27 hod.
66 16 Michal Kuchta 1992   18   M1 1:14:50 hod.
79 113 Alois Ritzinger 1984   19   M1 1:17:34 hod.
85 9 Tomáš Kůrka 1986 Rohde et Schwarz Vimperk 20   M1 1:19:11 hod.
86 84 Pavel  Dvořák 1988 Dubovice 21   M1 1:19:47 hod.
87 106 Konrad Ehreböck 1988 Edschd 22   M1 1:19:52 hod.
100 87 Ondřej Kovář 1986 SDH Cehnice 23   M1 1:23:56 hod.
101 12 Johannes Geier 1984 BDKJ FRG 24   M1 1:24:11 hod.
 

Kategorie M2

Pořadí Startovní
č.
Jméno Příjmení Datum narození Klub Umístění v kategorii Poznámka Kategorie Čas
2 96 Jan  Bláha 1971 AK Kroměříž 1   M2 54:56 min.
5 29 Václav Bauer 1978 Kleť 2   M2 55:43 min.
7 17 Andreas Baumann 1970 DJK.Laufwölfe Fürsteneck 3   M2 57:09 min.
9 110 Manfred Drahobl 1971 DJK.Laufwölfe Fürsteneck 4   M2 57:35 min.
12 45 Luboš Rákosník 1974 ČB 5   M2 58:58 min.
13.  107 Jan  Ludvík 1975 BG Nezmar 6   M2 59:17 min.
14 57 Pavel  Skalka 1970 CBC Team 7   M2 59:49 min.
17 5 Hans Peter Krenn 1970 DJK.Laufwölfe Fürsteneck 8   M2 1:00:58 hod.
25 36 David  Ardamica 1976 ARDY Team 9   M2 1:03:10 hod.
29 19 Christian Lawall 1971 DJK.Laufwölfe Fürsteneck 10   M2 1:04:49 hod.
30 75 Jiří  Diviš 1975 CBC Team 11   M2 1:04:56 hod.
33 56 Petr Šafránek 1978 Sokol Bavorov 12   M2 1:05:38 hod.
35 72 Martin  Holeček 1976 Vivo ČB 13   M2 1:05:54 hod.
37 97 Jindřich  Růžička 1975 Lipno Men 14   M2 1:06:05 hod.
38 53 Michael Königseder 1973 DJK Laufwölfe Fürsteneck 15   M2 1:06:42 hod.
39 109 Pavel  Stejskal 1974 SK 4Dvory 16   M2 1:06:53 hod.
40 21 Radek Šafařík 1975 Plnej Pupek ČB 17   M2 1:07:17 hod.
41 63 Martin  Šteflíček 1975 Ratiboř 18   M2 1:07:54 hod.
45 81 Jürgen Michetschläger 1971 DJK Laufwölfe Fürsteneck 19   M2 1:09:02 hod.
47 22 Jan Šíma 1970 Cyklo Outdoor Netolice 20   M2 1:09:49 hod.
51 98 Antonín Brothánek 1972 TC Dvořák ČB 21   M2 1:11:27 hod.
61 8 Kamil Štěpán 1973   21   M2 1:13:25 hod.
64 78 Stanislav Černý 1978   23   M2 1:14:12 hod.
75 47 Pavel  Wehrberger 1974 ČB 24   M2 1:16:29 hod.
81 20 Florian Reimeier 1978   25   M2 1:17:43 hod.
88 28 Jiří  Trnka 1973 Hauser 25   M2 1:19:55 hod.
93 118 Daniel Somogyi 1979 Třeboň 26   M2 1:21:38 hod.
105 100 Jens Latimer 1977   28   M2 1:26:46 hod.
 

Kategorie M3

Pořadí Startovní
č.
Jméno Příjmení Datum narození Klub Umístění v kategorii Poznámka Kategorie Čas
16 70 Radek Uhlíř 1967 Trisk ČB 1   M3 1:00:44 hod.
24 41 Jan Petrov 1964 Ski Velešín 2   M3 1:03:05 hod.
26 61 Jaroslav Pudil 1961 MZ Sport Bečvář Strakonice 3   M3 1:03:18 hod.
27 77 František Sýkora 1963 Dobřejovice 4   M3 1:03:52 hod.
36 27 Klaus Steudel 1965 DJK Laufwölfe Fürsteneck 5   M3 1:05:57 hod.
42 42 Erwin Zellner 1960   6   M3 1:07:55 hod.
43 24 Alfred Kretschmer 1964 LG Herskirchen 7   M3 1:08:17 hod.
52 85 Oliver Moser 1967 DJK Laufwölfe Fürsteneck 8   M3 1:11:36 hod.
53 95 František Círal 1971   9   M3 1:12:07 hod.
56 66 Werner Mayer 1967 Team Erdinger 10   M3 1:12:21 hod.
59 111 Roman Pešta 1968 Sku club Lenora 11   M3 1:12:46 hod.
60 101 Baptist Resch 1966 Tag des Sports 12   M3 1:13:22 hod.
65 59 Jindřich  Hájek 1965 TK Dobrá Voda 13   M3 1:14:14 hod.
72 116 Pavel  Benýr 1963 MBM Praha 14   M3 1:15:44 hod.
77 102 Michal Pinl 1968 Rudolfov 15   M3 1:16:39 hod.
90 7 Hans Küblböck 1963 DJK-SG Schönbrunn 14   M3 1:20:34 hod.
92 114 Pavel  Mikeš 1965 Lesy ČR 16 a pes Albína ročník 2015 M3 1:20:56 hod.
96 117 Miroslav Pokorný   Benešov 16   M3 1:22:16 hod.
98 38 Christian Mandlmaier 1966 DJK Laufwölfe Fürsteneck 17   M3 1:22:45 hod.
106 62 Jiří  Mysliveček 1962   18   M3 1:27:44 hod.
113 108 Libor  Dražan 1960 Univerzita obrany 19   M3 1:48:55 hod.
 

Kategorie M4

Pořadí Startovní
č.
Jméno Příjmení Datum narození Klub Umístění v kategorii Poznámka Kategorie Čas
20 94 Franz Xaver Prager 57 LG Passau 1   M4 1:02:04 hod.
44 89 Ivan Rokos 1959 Jiskra Třeboň 2   M4 1:08:22 hod.
55 30 Zdeněk Doležálek 1955 Liga 2000 Tábor 3   M4 1:12:19 hod.
62 54 František Zákostelecký 1955 Mokré 4   M4 1:13:32 hod.
63 91 Josef Zoderer 1952 Praha 5   M4 1:13:35 hod.
68 40 Vlastmili  Janda 1953 Nymburk 6   M4 1:14:59 hod.
70 35 Václav  Svoboda 1949   7   M4 1:15:11 hod.
80 2 Miloslav Brabec 1956 Rokycany 8   M4 1:17:40 hod.
82 74 Peter Wolf 1957   9   M4 1:17:50 hod.
91 104 Josef Kopřiva 1952 TC Dvořák ČB 8   M4 1:20:38 hod.
103 23 Richard Šubrt 1957 Aritma Praha 9   M4 1:26:09 hod.
107 92 Karel Boháč 1947 Liga 2000 Tábor 10   M4 1:27:44 hod.
 

Kategorie Ž1

Pořadí Startovní
č.
Jméno Příjmení Datum narození Klub Umístění v kategorii Poznámka Kategorie Čas
34 55 Veronika Šindelářová 1988   1   Ž1 1:05:41 hod.
46 103 Ida  Kubrová 1982 Plzeň 2   Ž1 1:09:19 hod. 
48 14 Elisa Schöne 1987 LG Wolfstein 3   Ž1 1:10:34 hod.
58 80 Lenka Černá 1982   4   Ž1 1:12:36 hod.
67 112 Lucie Pleštilová 1988 Plnej pupek ČB 5   Ž1 1:14:55 hod.
73 65 Eva  Tupá 1986 SK PČB 6   Ž1 1:15:47 hod.
83 49 Veronika  Vášová 1995 Veselí nad Lužnicí 7   Ž1 1:18:27 hod.
95 18 Radka Krugarová 1989   8   Ž1 1:22:00 hod.
99 52 Tereza Dolejšová 1995   8   Ž1 1:23:31 hod.
104 43 Katharina Garhammes 1985 DJK Laufwölfe Fürsteneck 9   Ž1 1:26:41 hod.
108 79 Eva-Maria Hess 1988 SV Zentina 10   Ž1 1:31:44 hod.
110 39 Radka Ardamicová 1981 ARDY Team 11   Ž1 1:33:20 hod.
112 88 Kateřina Homolková 1989   12   Ž1 1:35:36 hod.
 

Kategorie Ž2

Pořadí Startovní
č.
Jméno Příjmení Datum narození Klub Umístění v kategorii Poznámka Kategorie Čas
32 37 Sonja Brandl 1971 DJK Laufwölfe Fürsteneck 1   Ž2 1:05:22 hod.
49 44 Gabriela Švaříčková 1974   2   Ž2 1:10:39 hod.
54 67 Yolanda Virzi 1975 Team Erdinger 3   Ž2 1:12:15 hod.
69 93 Alena Smažíková 1973   4   Ž2 1:15:11 hod.
71 99 Lenka Brothánková 1973 TC Dvořák ČB 5   Ž2 1:15:37 hod.
74 76 Silvia Königseder 1976 DJK Laufwölfe Fürsteneck 6   Ž2 1:16:05 hod.
84 11 Šárka Alešová 1977 Plnej pupek ČB 7   Ž2 1:18:30 hod.
97 10 Andrea Königseder 1970 DJK Laufwölfe Fürsteneck 8   Ž2 1:22:16 hod.
 

Kategorie Ž3

Pořadí Startovní
č.
Jméno Příjmení Datum narození Klub Umístění v kategorii Poznámka Kategorie Čas
76 15 Andreas Pilsl 1963 LG Wolfstein 1   Ž3 1:16:35 hod.
89 25 Petra Trnková 1967 Geiss CZ 2   Ž3 1:19:55 hod.
94 26 Anita Steinhöfer 1962 DJK Laufwölfe Fürsteneck 3   Ž3 1:21:40 hod.
102 34 Dana  Vorlová 1962 Relax Běhny 4   Ž3 1:24:17 hod.
109 90 Václava Zedererová 1961 Sokol Žižkov Praha 5   Ž3 1:32:52 hod.
111 51 Jitka Dolejšová 1960 SABZO Praha 6   Ž3 1:35:31 hod.
 

Kategorie Ž4

Pořadí Startovní
č.
Jméno Příjmení Datum narození Klub Umístění v kategorii Poznámka Kategorie Čas
78 6 Božena  Hronová 1954 ŠUTRI Prachatice 1   Ž4 1:17:16 hod.