BĚŽECKÝ ZÁVOD
ZLATÁ STEZKA
Výsledková listina 2018
Výsledková listina 2018

"Běh Zlatá stezka" Stožec 4. 8. 2018

Příjmení  Jméno datum narození  kategorie oddíl umístění čas celkové umístění

Kategorie M1:

Kreisinger Jan 1984 M1 SK Studenec 1. 0:53:15 1.
Linduška František 1994 M1 SKP Čtyři Dvory 2. 0:53:19 2.
Pauli Robert 1990 M1 Sport Jakob 3. 0:57:12 5.
Grabmeier Horst 1983 M1 LG Wolfstein 4. 0:57:26 6.
Plačko Richard 1987 M1   5. 1:06:36 15.
Windpassinger Alexander 2001 M1 WSV-DJK-Rastbüchel 6. 1:07:06 18.
Kotek Jiří 1986 M1   7. 1:07:31 20.
Kupka Libor 1982 M1 Rozběháme Česko 8. 1:10:48 28.
Král Václav 1983 M1 Rozběháme Česko 9. 1:11:32 30.
Brož Pavel 1983 M1   10. 1:15:49 40.
Valenta Petr 1979 M1 Budyně 11. 1:17:14 43.
Kratěna Ivo 1980 M1 Apartmány Stožec 12. 1:23:18 52.
Kůrka Tomáš 1986 M1   13. 1:24:22 55.
Pejchal Michal 1988 M1 Slavoj Volyně 14. 1:26:42 56./57.

Kategorie M2:

Bláha Jan 1971 M2 AK Kroměříž 1. 0:55:02 3.
Bauer Václav 1978 M2 Kleť 2. 0:56:10 4.
Drahobl Manfred 1971 M2   3. 0:59:57 8.
Kren Hans Peter 1970 M2   4. 1:01:10 10.
Kopp Herbert 1971 M2 DJK Laufwölfe Fürsteneck 5. 1:02:13 11.
Hrubý Martin 1973 M2 Klub Český Krumlov 6. 1:04:29 12.
Langer Patrick 1976 M2 Happy Sports Freyung 7. 1:05:04 13.
Lawall Christian 1971 M2 DJK Laufwölfe Fürsteneck 8. 1:05:22 14.
Hron Tomáš 1977 M2 Šutri 9. 1:06:39 16.
Holeček Martin 1976 M2 Vivobarefoot ČB 10. 1:06:52 17.
Michetschläger Jürgen 1971 M2 DJK Laufwölfe Fürsteneck 11. 1:07:27 19.
Zeinhofer Heiko 1971 M2 Team Zeinhofer 12. 1:07:57 22.
Königseder Michael 1973 M2 DJK Laufwölfe Fürsteneck 13. 1:09:35 26.
Šafařík Radek 1975 M2 Plnej Pupek CB 14. 1:11:15 29.
Štěpán Kamil 1973 M2   15. 1:15:47 39.
Aleš Emanuel 1976 M2 Plnej Pupek CB 16. 1:16:20 41.

Kategorie M3:

Beshir Erwin 1967 M3 SK Zdice 1. 0:58:05 7.
Steudel Klaus 1965 M3 DJK Laufwölfe Fürsteneck 2. 1:07:41 21.
Zellner Erwin 1960 M3   3. 1:08:05 23.
Obermeier Kurt 1960 M3   4. 1:10:04 27.
Pěsta Roman 1968 M3 Ski Klub Lenora 5. 1:15:03 38.
Brenišin Ivan 1968 M3   6. 1:21:15 49.

Kategorie M4:

Prager Franz 1957 M4 LG Passau 1. 1:00:25 9.
Jašarov Zdeněk 1957 M4   2. 1:09:02 24.
Bříza Vladimír 1951 M4 KRB Chrudim 3. 1:09:10 25.
Brabec Miloslav 1956 M4   4. 1:12:27 33.
Wolf Peter 1957 M4 Lauftreff Großarmschlag 5. 1:12:35 51.
Svoboda Václav 1949 M4 Plnej Pupek CB 6. 1:14:44 37.
Binder Václav 1956 M4 Plnej Pupek CB 7. 1:16:49 42.
Seidel Erwin 1953 M4   8. 1:18:54 47.
Zákostelecký František 1955 M4   9. 1:21:13 50.
Šubrt Richard 1957 M4 Aritma Praha 10. 1:23:39 54.

Kategorie Ž1:

Grabmeier Maria 1980 Ž1 LG Wolfstein 1. 1:11:48 32.
Schöne Elisa 1987 Ž1 LG Wolfstein 2. 1:13:57 35.
Bláhová Silvie 1982 Ž1   3. 1:23:33 53.

Kategorie Ž2:

Tomášová Gabriela 1969 Ž2 Dobrá 1. 1:11:45 31.
Königseder Silvia 1976 Ž2 DJK Laufwölfe Fürsteneck 2. 1:12:45 34.
Outlá Šárka 1977 Ž2 Plnej Pupek CB 3. 1:20:39 48.
Procházková Ivona 1975 Ž2 Blatná 4. 1:26:42 56./57.
Hrdlička Iveta 1972 Ž2 DJK Laufwölfe Fürsteneck 5. 1:28:44 58.

Kategorie Ž3:

Vavrušová Helena 1961 Ž3 Liga 100 Praha 1. 1:14:02 36.
Pilsl Andrea 1963 Ž3 LG Wolfstein 2. 1:17:50 44.
Graf Annemarie 1966 Ž3 Lauftreff Großarmschlag 3. 1:18:53 46.

Kategorie Ž4:

Hronová Božena 1954 Ž4 Šutri 1. 1:18:16 45.

 

Datum: sobota 5. srpna 2017
Délka trati: 15 km
Místo konání: obec Stožec (okres Prachatice), kraj Jihočeský
Počet účastníků v minulém ročníku (2015): 48

Datum: Samstag der 05.08.2017
Streckenlänge: 15km
Veranstaltungsort: Gemeinde Stožec ( Landkreis Prachatice),
Bezirk Südböhmen
Teilnehmerzehr im Jahr 2015: 48

Prezentace: od 10 hod. na Obecním úřadu Stožec
Startovné: 60 Kč
Start: ve 12 hodin v obci Stožec před obecním úřadem
(788 m.n.m.), cíl tamtéž

Doprava: autem buď od Vimperka přes Lenoru nebo od
Prachatic přes Volary, mezi Volary a Lenorou odbočka na
Soumarský most a Stožec, vlakem přes Volary (od Prachatic)
nebo Novou Pec (od Českých Budějovic) do stanice Stožec

 

 

Jan Tuláček, tel. 603515819, mail: veteran@tulacek.cz
obec Stožec, tel. 388335162, mail: starosta@stozec.cz
Miloš Škorpil, www.bezeckaskola.cz
Webové stránky: www.behzlatastezka.cz

Kategorie muži do 39 let
Kategorie muži veteráni 40 – 49
Kategorie muži veteráni 50 – 59
Kategorie muži veteráni nad 60

 

 

Kategorie ženy do 39 let
Kategorie ženy veteránky 40 – 49
Kategorie ženy veteránky 50 – 59
Kategorie ženy veteránky nad 60

Výsledky se vyhlašují podle kategorií. Ceny finanční a věcné
podle možností pořadatelů a sponzorů. Vítězové kategorií obdrží
finanční cenu, první tři tričko s logem závodu (to si může
zakoupit každý účastník za cenu 200 Kč).

 

 

Možnost přespání v ubytovně Obecního úřadu, případně v některém penzionu v obci.
Nejlepší je předem se objednat.